Zajęcia w nowym roku szkolnym 2017/2018 organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Buczkowicach

Opublikowano w dniu 30/08/2017
Kategoria

Źródło: www.gokbuczkowice.com/zajecia-gok/

Zajęcia GOK
od do i od do
Nazwa zajęć Instruktor Wiek uczestników Dzień i godzina zajęć
Zajęcia muzyczno-ruchowe Anna Jakubowska od 2,5 do 3 lat Wtorek, godz. 
Zajęcia twórczości plastyczno-ceramicznej Małgorzata Namysłowska-Antkiewicz od 3 do 5 lat Wtorek, godz. 
Zajęcia tańca nowoczesnego „Jo Jo” Anna Jakubowska od 4 do 6 lat Czwartek, godz. 
Zajęcia tańca nowoczesnego „Maluch Crew” Paulina Kachel od 4 do 6 lat Poniedziałek, godz. 
Zajęcia szachowe (dwie grupy) Małgorzata Kaźmierska-Kempys od 6 lat bez ograniczeń Poniedziałek, godz. 
Zajęcia plastyczne Małgorzata Namysłowska-Antkiewicz od 6 lat bez ograniczeń Poniedziałek, godz. 
Zajęcia tańca nowoczesnego „Hubba Bubba” Anna Jakubowska od kl. I do kl. III SP Czwartek, godz. 
Zajęcia wokalne „Tutta la forza” Łukasz Kachel od 7 do 13 lat Środa, godz. 
Zajęcia teatralne - zabawy w teatr Ewelina Jakubiec-Piznal od 7 do 12 lat Poniedziałek, godz. 
Warsztaty ceramiczne (dwie grupy) Małgorzata Namysłowska-Antkiewicz od 7 lat bez ograniczeń Środa, godz.  - gr. 1,
godz.  - gr. 2
(1 semestr od do , 2 semestr od do , 3 semestr od do )
Kickboxing&Boks (dwie grupy) Rafał Waligóra grupa młodsza od 7-14 lat, grupa starsza od 15 lat bez ograniczeń Wtorek, godz. 
i Piątek, godz.  - gr. starsza;
Piątek, godz.  - gr. młodsza
Siatkówka Jakub Moczek od kl. III SP Wtorek, godz. 
Zajęcia tańca nowoczesnego „Zyg-Zag” Anna Jakubowska od kl. IV do kl. VI Czwartek, godz. 
Zajęcia teatralne „Zgrana Paka” Ewelina Jakubiec-Piznal młodzież Wtorek, godz. 
Zajęcia break-dance (dwie grupy) Dawid Falędysz od 10 lat do młodzieży ponadgimnazjalnej Środa, godz.  - gr. początkująca,
godz.  - gr. zaawansowana, od
Zajęcia tańca współczesnego - teatr tańca „Anomalia” Anna Jakubowska od gimnazjum bez ograniczeń Czwartek, godz. 
Zajęcia wokalne „Ardente” Łukasz Kachel od 14 lat bez ograniczeń Środa, godz. 
Zajęcia ceramiczne Małgorzata Namysłowska-Antkiewicz młodzież i osoby dorosłe Środa, godz. 
(I semestr od do , II semestr od do )
Świetlica popołudniowa GOK Sylwia Kubica-Biegun od 6 lat bez ograniczeń Poniedziałek, godz. 
Świetlica popołudniowa GOK Joanna Fabia od 6 lat bez ograniczeń Środa, godz. 
Zajęcia teatralne „Teatr i My” Ewelina Jakubiec-Piznal osoby dorosłe Poniedziałek, godz. , od
Zajęcia modelarskie Mariusz Pasik od kl. III do kl. VI Czwartek, godz. , od
Zajęcia GOK - pełnopłatne
Nazwa zajęć Instruktor Wiek uczestników Dzień i godzina zajęć
Zajęcia „Ale Dzidziuś!” Aleksandra Waliczek mamy z dziećmi od 6 do 13 miesięcy Czwartek, godz. , od
Zajęcia „Ale Dziecko! Ale Mama!” (dwie grupy) Aleksandra Waliczek mamy z dziećmi od 15 miesięcy do 2,5 lat Czwartek, godz.  - gr. I,
godz.  - gr. II, od
Zumba Kids (dwie grupy) Natalia Cypcer od 4 do 6 lat - gr. młodsza,
od 7 lat wzwyż - gr. starsza
Środa, godz. , od
Aerobik Anna Jakubowska młodzież ponadgimnazjalna i osoby dorosłe Wtorek i Czwartek, godz. , od
Joga Aleksandra Żochowska młodzież od 16 lat i osoby dorosłe Poniedziałek, godz. , od
Joga Anna Siuda-Gaczyńska młodzież od 16 lat i osoby dorosłe Poniedziałek, godz. ,
Czwartek, godz. , od
Taniec orientalny Marcelina Hernik młodzież ponadgimnazjalna i osoby dorosłe Wtorek, godz. , od
Taniec Lady Styling Marcelina Hernik młodzież i osoby dorosłe Czwartek, godz. , od
Zumba Natalia Cypcer młodzież ponadgimnazjalna i osoby dorosłe Środa, godz. , od
Warsztaty baletowe i Modern Jazz Magdalena Ławniczek od 3 do 16 lat Piątek, godz.  - gr. od 3 do 5 lat,
godz.  - gr. od 6 do 8 lat,
godz.  - gr. od 9 do 13 lat,
godz.  - gr. zaawansowana,
od
Język niemiecki (dwie grupy) Elżbieta Podsiadlik gr. początkująca i średniozaawansowana Spotkanie organizacyjne - Czwartek, godz. , od
Język angielski Paulina Wawrzuta od kl. I szkoły podstawowej do osób dorosłych od
Zajęcia Gminnego Ośrodka Kultury w Buczkowicach
organizowanie w SP w Rybarzowicach
Nazwa zajęć Instruktor Wiek uczestników Dzień i godzina zajęć Pierwsze zajęcia
Świetlica popołudniowa GOK Joanna Fabia od klasy I do klasy VI Poniedziałek,
godz. -
Koło twórczości plastycznej Małgorzata Namysłowska-Antkiewicz dzieci od 6 lat Wtorek,
godz. -
Zajęcia szachowe Małgorzata Kaźmierska-Kempys dzieci od 6 lat Środa,
godz. -
Zajęcia taneczne Paulina Kachel od klasy I do klasy VI Środa,
kl. I godz. -
kl. II-VI godz. -
Podział na grupy jest wstępny i może ulec zmianie
Zajęcia Gminnego Ośrodka Kultury w Buczkowicach
organizowanie w SP w Godziszce
Nazwa zajęć Instruktor Wiek uczestników Dzień i godzina zajęć Pierwsze zajęcia
Zajęcia twórczości plastycznej Małgorzata Pawlus od 6 do 12 lat Wtorek,
godz. -
Zajęcia szachowe Małgorzata Kaźmierska-Kempys dzieci od 6 lat Czwartek,
godz. -
Zajęcia tańca współczesnego Paulina Kachel młodzież oraz dzieci od 6 lat Piątek,
grupa młodsza godz. -
grupa starsza godz. -
Podział na grupy jest wstępny i może ulec zmianie

Wpłaty na zajęcia można dokonywać:

  • na konto bankowe nr 04 1240 4142 1111 0000 4822 7979,
  • instruktorowi GOK prowadzącemu zajęcia w placówce,
  • w kasie GOK w Buczkowicach czynnej codziennie od do .

Za wpłaty przekazywane osobom trzecim GOK nie ponosi odpowiedzialności.

Przekazywanie wpłaty osobie trzeciej niesie ryzyko nieprzekazania płatności do GOK.