Zbliża się termin płatności za 4 ratę podatku od nieruchomości oraz opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Opublikowano w dniu 10/11/2017
Zdjęcie przewodnie do artykułu. Na zdjęciu widoczne są banknoty o nominale 10 zł i 20 zł oraz fragment deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi z zastosowanym efektem rozmycia.
Kategoria

Urząd Gminy Buczkowice przypomina o zbliżającym się terminie 4 raty podatku od nieruchomości oraz o opłacie za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Termin obu zobowiązań przypada na

Wpłaty można dokonać m.in. w kasie urzędu lub na indywidualny rachunek bankowy, który znajduje się w przypadku podatku od nieruchomości na decyzji wymiarowej, a w przypadku opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w książeczce opłat. Dokonanie przelewu na dedykowany numer rachunku bankowego przyspiesza zaksięgowanie wpłaty, dlatego prosimy o posługiwanie się właściwymi numerami podczas wykonywania przelewów.

Zachęcamy również do składania wniosków o utworzenie konta e-Urząd, gdzie możliwy jest wgląd do informacji dotyczącej kwoty zobowiązań finansowych, bieżące monitorowanie ewentualnych zaległości oraz informacji o wszystkich realizowanych sprawach w urzędzie.