Szkolenie

Bezpłatne szkolenia "Karpacki Uniwersytet Kształtowania Przestrzeni"

Opublikowano w dniu 12/03/2019

Stowarzyszenie Ekopsychologia zaprasza chętnych pracowników, członków, wolontariuszy organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenia „Karpacki Uniwersytet Kształtowania Przestrzeni”.

Szkolenie jest bezpłatne. Organizatorzy zapewniają wyżywienie oraz materiały szkoleniowe, a każdy uczestnik otrzyma certyfikat poświadczający udział w szkoleniu oraz edukacyjną grę planszową. Koszty dojazdu nie są pokrywane.

Zaproszenie na szkolenie „Fundusze na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Jak przygotować wniosek o dotacje na start”

Opublikowano w dniu 10/10/2018

(wtorek) od godz. 10.00 do 15.00 w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego – Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska 367 (sala szkoleniowa – drugie piętro) odbędzie się szkolenie „Fundusze na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Jak przygotować wniosek o dotacje na start”.

Tematyka szkolenia:

Zmiana sposobu rozliczania i opłacania składek ZUS

Opublikowano w dniu 10/11/2017

Od zmieni się sposób rozliczania i opłacania składek do ZUS. Przedsiębiorca będzie przekazywał wszystkie składki na jeden, indywidualny numer rachunku składkowego w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Szczegóły dotyczące e-składki znajdują się w załączonych plikach.

Informujemy również, że Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Bielsku-Białej zaprasza na darmowe szkolenia z tematu „e-Składka – nowy wymiar rozliczeń”.

Zakres merytoryczny szkolenia:

LGD Ziemia Bielska zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu rozliczania wniosków i zasad konkurencyjności

Opublikowano w dniu 11/08/2017

LGD Ziemia Bielska zaprasza beneficjentów z obszaru Ziemi Bielskiej oraz osoby zainteresowane na bezpłatne szkolenie z zasad konkurencyjności i rozliczania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" PROW 2014-2020.